Doświadczenie

Ponad 400 wydarzeń sportowych
w 25 krajach na świecie

Półmaraton Warszawski

Spora grupka naszych wystartowała dziś w rekordowym 8. Półmaratonie Warszawskim. Rekordowym zarówno pod zarówno pod względem całkowitej frekwencji, jak i pod względem frekwencji osób z UNTSu, które wystartowały na dystansie nieco ponad 21km.

Wystartowało nas w sumie 9 osób - ukończyło bieg niestety tylko 8. Co takiego się wydarzyło? O tym za chwilę, natomiast teraz poniżej wyniki naszych:
5150. Czarek Sotniczuk 1:55:06

Wyśmienicie spisał się, jak widać, Ilya, który na samym finiszu przegrał z pierwszymi kobietami. Na wyżyny swoich możliwości wspiął się z kolei Sławek, który pokazał, że mimo braku treningu też można i tym samym dał sygnał, że czasy jego ponownej świetności zbliżają się wielkimi krokami. I co najciekawsze, mimo że wbiegł na metę za Rafałem, to z nim wygrał :-)

A wracając na koniec jeszcze do tego "9 zawodnika", to był nim tytułowy Maciek Grabowski, który niestety zmuszony był zakończyć swój występ na 10. kilometrze z uwagi na dość osobliwy ból w łydce. Problem dał o sobie znać na około 15 minut przed biegiem, ale nie był jeszcze na tyle poważny, aby zniechęcić naszego weterana od startu. Jednak już około 5. kilometra trasy sytuacja stała się na tyle niekomfortowa, że losy dalszego biegu w wykonaniu Maćka zostały przesądzone. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

wyniki
zdjęcia

Dla kogo?

GPS-tracking jest dla każdego! Niezależnie, czy organizujesz Mistrzostwa Świata, czy imprezę lokalną, możesz wykorzystać nasz system, aby podnieść atrakcyjność swoich zawodów.

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację.