Rejestracja
Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 300 wydarzeń sportowych
w 24 krajach na świecie

Szybki Mózg 2013

Kolejna edycja Szybkiego Mózgu rusza za nieco ponad 3 tygodnie! O szczegółach zawodów, zmianach i nowościach można przeczytać poniżej.

Terminy i lokalizacja
Tak, jak i w roku poprzednim, Szybki Mózg będzie składał się z 5 etapów, każdy rozgrywany w środę. Zostaną one rozegrane w następujących terminach:
17 kwietnia - Pepsi Arena
15 maja - Osiedle Górczewska
5 czerwca - Powsin
4 września - Fort Włochy
25 września - Metro Stokłosy
Każdy etap to nowa mapa, wykonana specjalnie na nasze zawody. Również Park Leśny w Powsinie, gdzie w poprzednim roku odbyły się zawody, doczeka się całkowicie nowej mapy, zrobionej od zera. Każdy z terenów został dobrany tak, aby zapewnić Wam odpowiednie wyzwania w czasie biegu i maksimum dobrej zabawy!

Forma biegów
Pierwsze 4 etapy zostaną rozegrane ze startu interwałowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy będą startować indywidualnie w określonych odstępach czasu. Start pierwszego zawodnika na każdym biegu zaplanowano na godzinę 19:00. 5. etap będzie biegiem finałowym i zostanie rozegrany w formie knock-out sprintu. Oznacza to, że będzie składał się z biegu kwalifikacyjnego, w którym wystartują wszyscy chętni, oraz z biegu finałowego, do którego zakwalifikują się najlepsi zawodnicy z kwalifikacji.

Nowy system zgłoszeń
W najbliższych dniach zostanie uruchomiony nowy system zapisów na nasze zawody, który zapewni wszystkim uczestnikom wiele ułatwień. Każdy na bieżąco będzie miał możliwość podglądu swoich zgłoszeń na poszczególne biegi, a system płatności online za udział w zawodach skróci do minimum dotychczasowy czas oczekiwania w Biurze Zawodów przed biegiem.

Klasyfikacje
Wracamy do prowadzenia klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2013. Klasyfikacja będzie prowadzona w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, co oznacza, że będziecie sklasyfikowani nawet w przypadku zmiany trasy, na której wystartujecie na poszczególnych biegach. Do klasyfikacji wliczane będą 3 najlepsze wyniki z 4 pierwszych etapów.

Nagrody
Razem z klasyfikacją generalną idą nagrody! Wraz z naszym partnerem, firmą Inov-8, zamierzamy rozdać najlepszym zawodnikom w każdej kategorii nagrody o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Dodatkowo nagrodzimy zwycięzców prestiżowego biegu finałowego. Martwisz się, że nie staniesz na podium? Nic straconego - dla każdej osoby, która zostanie sklasyfikowana w generalce przewidzieliśmy unikalną chustę wielofunkcyjną 8w1 zaprojektowaną specjalnie na nasze zawody!

Opłaty
Wpisowe na Szybki Mózg 2013 wynosi 15PLN za każdy bieg. Przewidzieliśmy jednak specjalną zniżkę dla stałych bywalców - osobom, które jeszcze przed pierwszym biegiem zadeklarują chęć udziału we wszystkich etapach tegorocznego Szybkiego Mózgu będzie przysługiwało promocyjne wpisowe w wysokości 60PLN za wszystkie pięć biegów.

Wszystkie informacje o Szybkim Mózgu 2013 można znaleźć tutaj. Pełny regulamin zawodów dostępny jest na podstronie cyklu. W najbliższych dniach zostanie uruchomiony formularz zgłoszeniowy, o czym poinformujemy.

Dla kogo?

GPS-tracking jest dla każdego! Niezależnie, czy organizujesz Mistrzostwa Świata, czy imprezę lokalną, możesz wykorzystać nasz system, aby podnieść atrakcyjność swoich zawodów.

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje