Rejestracja
Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 300 wydarzeń sportowych
w 24 krajach na świecie

Nagrody od ERGO (EDIT)!

Dobra informacja dla wszystkich, którzy zapisali się na 1. etap Szybkiego Mózgu, a także dla tych, którzy dopiero planują się zapisać. Oprócz tego, że walczycie o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji generalnej, tym razem dodatkowo będziecie mieli szansę powalczyć o nagrody ufundowane przez Centrum Biegowe ERGO! Zamierzamy nagrodzić trzy najlepsze kobiety i trzech najlepszych mężczyzn na każdej z tras (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci), w sumie aż 24 osoby. Dodatkowo przewidzieliśmy specjalną nagrodę dla osoby, która zajmie 13. miejsce w kategorii Początkujących! Nagrodzenie najlepszych zawodników 1. etapu nastąpi po tym, jak będziemy znali wyniki zwycięzców na wszystkich trasach, czy prawdopodobnie około godziny 20:15.

WAŻNE!
Małe sprostowanie z naszej strony w sprawie nagród od ERGO. Będziecie dziś walczyli o pakiet zniżek do zrealizowania w Centrum Biegowym ERGO. Najlepsze panie i najlepsi panowie na każdej trasie otrzymają kupon zniżkowy 50%. Oznacza to, że kupując buty można zaoszczędzić około 200PLN! Za drugie miejsce będą kupony 35%, a za trzecie kupony 20%. W ten sposób chcemy nagrodzić większą grupę osób, aby nagród nie zgarniali tylko "starzy wyjadacze" :-)

Dla kogo?

GPS-tracking jest dla każdego! Niezależnie, czy organizujesz Mistrzostwa Świata, czy imprezę lokalną, możesz wykorzystać nasz system, aby podnieść atrakcyjność swoich zawodów.

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje