Rejestracja
Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 300 wydarzeń sportowych
w 24 krajach na świecie

Do zawodów mogą zapisać się Użytkownicy zarejestrowani na naszej stronie.
Rejestracji/Logowania można dokonać za pomocą formularzy poniżej.

Logowanie

Rejestracja

  

Częste pytania

W jaki sposób mogę wypożyczyć urządzenie GPS?
Aby wypożyczyć urządzenie GPS na wybrane zawody niezbędne jest zarejestrowanie się na stronie www.trackcourse.com. Wypożyczenie odbiornika GPS na dane zawody jest możliwe po zalogowaniu, z poziomu listy wydarzeń, gdzie oznaczone są zawody, na które udostępniamy możliwość wynajmu urządzeń.

Jak dokonać rejestracji na stronie internetowej?
Rejestracja na stronie możliwa jest po kliknięciu w link "Rejestracja" na samej górze strony.

Czy wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym są obowiązkowe?
Nie, nie jest konieczne wypełnianie pola "Klub".

Czy mogę zmienić dane wpisane w formularzu podczas rejestracji?
Tak, dane można zmienić po zalogowaniu się, w zakładce "Edytuj profil".

Dlaczego ceny wypożyczenia urządzeń GPS się zmieniają?
Zazwyczaj udostępniamy określoną liczbę urządzeń GPS do wypożyczenia w różnych cenach. Im wcześniej dokonasz rezerwacji urządzenia, tym większe prawdopodobieństwo, że jego cena będzie atrakcyjniejsza.

Jak przebiega płatność w zależności od wybranej formy płatności?
a) Przelew elektroniczny – oznacza przelew bankowy on-line z wykorzystaniem usług bankowości elektronicznej. Większość banków udostępnia tego typu usługi swoim klientom w ramach kont osobistych. Płatność inicjowana jest bezpośrednio po wyborze zawodów, na które chcemy wypożyczyć urządzenie GPS i kliknięciu w link "Zapłać Online". Agentem rozliczeniowym jest firma DialCom24 Sp. z o.o.
b) Karta kredytowa – oznacza przelew on-line z konta karty kredytowej. Płatność inicjowana jest bezpośrednio po wyborze zawodów, na które chcemy wypożyczyć urządzenie GPS i kliknięciu w link "Zapłać Online". Agentem rozliczeniowym jest firma DialCom24 Sp. z o.o.

Wystąpił problem podczas płatności on-line, co mam zrobić?
Problem może być złożony. Przede wszystkim sugerujemy sprawdzić, czy wpisane dane są poprawne. Jeśli problem nie został rozwiązany, zalecamy kontakt z własnym bankiem lub agentem rozliczeniowym - firmą DialCom24 Sp. z o.o.., tel.: 61 642 93 44, e-mail: serwis@przelewy24.pl. Sugerujemy również lekturę często zadawanych pytań na stronie agenta rozliczeniowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również pod adresem info@trackcourse.com.

Zarejestrowałem się, ale na liście zapisanych nie ma mojego nazwiska.
Na liście zapisanych znajdują się tylko osoby, których opłata za wypożyczenie urządzenia GPS  została zaksięgowana.

Zapisałem się do wypożyczenia urządzenia GPS, ale niestety nie dokonałem płatności. Teraz po zalogowaniu na stronie wyświetla się informacja, że jestem już zapisany na to wydarzenie, ale nie mogę zapłacić za wypożyczenie. Jak można ten problem rozwiązać?
Możliwość ponownej opłaty dostępna jest po zalogowaniu na swoje konto. Po zalogowaniu należy wejść w zakładkę "Zobacz listę zamówień" dostępną na górze strony i tam widoczna będzie historia zamówień. Należy wybrać "Szczegóły" przy danym zamówieniu, a następnie na dole strony po lewej będzie widoczny przycisk "Zapłać online", który przekieruje do strony z płatnościami.

Zablokowałem dostęp do konta i nie mogę się zalogować. Co zrobić?
Aby odblokować dostęp do konta należy przejść procedurę odzyskiwania hasła. Na górze strony znajduje się przycisk "Logowanie", a po jego kliknięciu pojawia się szara chmurka, gdzie będzie opcja "Zapomniałem hasła". Za jej pomocą można samodzielnie odblokować konto.

Masz inne pytania? Pisz na info@trackcourse.com, a my niezwłocznie odpowiemy.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje