Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 400 wydarzeń sportowych
w 25 krajach na świecie

Oferta

Z przyjemnością przedstawiamy Trackcourse.com, czyli system śledzenia zawodników na żywo podczas wydarzeń sportowych. Umożliwiamy wizualizację przebiegu rywalizacji z wysoką precyzją na dowolnie wybranej mapie. To, co nas wyróżnia to duże doświadczenie w przygotowaniu i wizualizacji imprez sportowych, pełen profesjonalizm oraz wykorzystanie najnowszych technologii.

Imprezy sportowe
Jeśli jesteś organizatorem zawodów sportowych i chciałbyś wykorzystać GPS-tracking na swojej imprezie, to dobrze trafiłeś! Umożliwiamy śledzenie zmagań zawodników w wielu dyscyplinach sportu, dzięki czemu Twoje zawody staną się dużo bardziej widowiskowe. Nasz system jest przystosowany zarówno do imprez biegowych, rowerowych, ale również i do sportów wodnych, w tym w szczególności do specyficznych warunków imprez żeglarskich. Przeczytaj więcej o korzyściach, które zyskujesz dzięki trackingowi oraz zapoznaj się z jego szczegółami technicznymi.

Treningi
Umożliwiamy wykorzystanie odbiorników GPS również podczas treningów, czy nawet dłuższych obozów treningowych. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z klubami i innymi organizacjami, które są zainteresowane wykorzystaniem naszej technologii. Udostępniamy odbiorniki GPS, dostęp do panelu zarządzania poszczególnymi wydarzeniami oraz wszelką niezbędną pomoc techniczną, dzięki czemu treningi zyskują zupełnie nową jakość. Trenerzy otrzymują fantastyczne narzędzie do rozmaitych analiz, a rodzina i przyjaciele możliwość śledzenia przebiegu wszystkich treningów w czasie rzeczywistym.

Wypożyczenia indywidualne
Oferujemy również rozwiązania dla osób indywidualnych, które chcą mieć możliwość śledzenia na żywo swoich startów. Dajemy możliwość wypożyczenia pojedynczych urządzeń GPS na określone zawody sportowe, dzięki czemu rodzina i przyjaciele będą mogli na żywo śledzić Twoje poczynania na trasie! Umożliwiamy także wynajem urządzeń GPS na dowolne treningi, imprezy lub wyprawy na indywidualne zamówienie.

Ile to kosztuje?
GPS-tracking nie jest drogi - koszty wypożyczenia jednego odbiornika na dowolne wydarzenie sportowe zaczynają się od kilkunastu złotych. Końcowa cena to jednak układanka kilku elementów, dlatego prosimy o kontakt w celu zaproponowania rozwiązania jak najbardziej dopasowanego do Twoich potrzeb.

Czego potrzebujemy?
Każde zapytanie ofertowe rozpatrywane jest przez nas indywidualnie, żeby jak najlepiej dopasować je do potrzeb. Aby móc przygotować konkretną ofertę prosimy o przesłanie następujących informacji na adres kontaktowy info@trackcourse.com:
- Nazwa imprezy
- Termin imprezy
- Lokalizacja imprezy
- Liczba potrzebnych odbiorników
- Dane kontaktowe (e-mail, telefon)
- Inne istotne informacje

Zapraszamy!

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje