Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 400 wydarzeń sportowych
w 25 krajach na świecie

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację. Dotyczy to przede wszystkim takich dyscyplin jak ultramaratony biegowe, czy rowerowe, bieg na orientację, rajdy przygodowe, zawody MTB, rajdy samochodowe i wiele innych. GPS-tracking jest również bardzo dobrą alternatywą dla transmisji telewizyjnych, które są kosztowne i pokazują wydarzenia wybiórczo. W przypadku śledzenia zawodników z wykorzystaniem odbiorników GPS dysponujemy stałym obrazem zmagań wszystkich zawodników bez wyjątków.

Kibice
GPS-tracking jest przede wszystkim dla kibiców! Dzięki transmisji na żywo, kibice mają możliwość oglądania przebiegu zawodów bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to szczególnie istotne w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać w całości wykorzystując transmisję telewizyjną - biegi uliczne, przełajowe, bieg na orientację, zawody rowerowe, czy regaty żeglarskie.

Media
Śledzenie zawodników pozwala poznać przebieg rywalizacji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, co znacząco poprawia możliwość relacjonowania każdej imprezy. Co więcej, położenie uczestników rywalizacji jest znane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie tych informacji w każdej relacji na żywo. Czytelna prezentacja przebiegu rywalizacji na mapie pozwala przykuć uwagę widzów i zachęcić do jej śledzenia.

Sponsorzy
GPS-tracking do doskonała platforma do promocji sponsorów i partnerów każdego wydarzenia. Oglądając przebieg zawodów widzowie mają stały kontakt z promowanymi treściami, które zyskują pozytywny wizerunek dzięki skojarzeniom z oglądaną imprezą.

Zawodnicy
Z perspektywy zawodnika jest to przede wszystkim możliwość analizy swojego występu po zawodach oraz porównania się z innymi startującymi. Dodatkowo umożliwiamy pobranie śladów GPS wszystkich zawodników w formacie GPX, które są dostępne z poziomu wizualizacji danej imprezy po jej zakończeniu.

Trenerzy
GPS-tracking umożliwia trenerom stały wgląd w przebieg zawodów, co gwarantuje pełną komunikację z zawodnikami i przekazywanie im precyzyjnych informacji odnośnie przebiegu rywalizacji. Co więcej, śledzenie zawodników daje trenerom możliwość dogłębnej analizy występów swoich podopiecznych już po zakończeniu zawodów, co pozwala w łatwy sposób wyciągnąć wnioski odnośnie przyszłym występów.

Organizatorzy
Dzięki wykorzystaniu GPS-trackingu organizatorzy na bieżąco dostają informacje odnośnie przebiegu rywalizacji, co pozwala podejmować właściwe decyzje w trakcie zawodów. Daje to również możliwość odpowiedniego zarządzania zasobami ludzkimi oraz całym przebiegiem imprezy. Dzięki znajomości położenia wszystkich zawodników w czasie trwania zawodów zwiększa się również ich bezpieczeństwo na wypadek różnych nieprzewidzianych wydarzeń, co jest bardzo istotne z punktu widzenia każdego organizatora.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje