Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 400 wydarzeń sportowych
w 25 krajach na świecie

Jak to działa?

Trackcourse.com umożliwia śledzenie na żywo pozycji zawodników podczas dowolnej imprezy sportowej. Nasz system jest łatwy w obsłudze i zrozumiały dla widzów.

Wizualizacja
Podstawowa usługa, którą oferujemy to wizualizacja internetowa poprzez udostępnienie dedykowanego adresu URL, pod którym dostępna jest transmisja imprezy. Położenie zawodników wyświetlane jest na żywo w czasie trwania zawodów, dzięki czemu możliwy jest stały wgląd w przebieg rywalizacji. Nasza aplikacja do śledzenia imprez sportowych jest zoptymalizowana pod urządzenia mobilne, a także dostosowana do wyświetlania w większym formacie na ekranach, telewizorach, czy telebimach.

Mapa
Bardzo ważnym elementem wizualizacji jest tło, na którym animowany jest ruch śledzonych osób. Wizualizacji można dokonać na bazie standardowej mapy (np. Open Street Map) lub na tle dowolnie innej mapy, którą chętnie pomożemy przygotować.

Solidny sprzęt
Wykorzystujemy malutkie odbiorniki GPS wielkości pudełka od zapałek (wymiary 7x4x2cm), które ważą jedynie 60g - osoby, które ich używają podczas zawodów nawet nie czują, że mają je ze sobą! Ich bateria jest w stanie wytrzymać nawet do 10 godzin pracy przy kilkosekundowym interwale odświeżania pozycji, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco śledzic położenie zawodnika z kilkumetrową precyzją. Oczywiście, możliwe jest wydłużenie czasu pracy odbiornika do kilkudziesięciu godzin przy śledzeniu dłużej trwających imprez.

Mocowanie
Umożliwiamy kilka sposobów mocowania urządzeń GPS w zależności od rodzaju imprezy, na jakiej są wykorzystywane. Posiadamy specjalne uchwyty wykorzystywane podczas imprez rowerowych, pieszych, czy imprez żeglarskich. Wszystkie typy mocowania są przygotowane tak, aby w żaden sposób nie ograniczać ruchu zawodników i im nie przeszkadzać.

Kompleksowe rozwiązanie
Oprócz odbiorników GPS, naszym klientom przekazujemy dostęp do wydarzenia poprzez nasz panel, który umożliwia zarządzanie imprezą. Jego obsługa jest intuicyjna i łatwa, co powoduje, że przygotowanie transmisji GPS jest czystą przyjemnością. Dodatkowo udostępniamy instrukcję obsługi naszego systemu oraz zdalne wsparcie w razie jakichkolwiek kłopotów.

Funkcjonalność
Po zakończeniu imprezy istnieje możliwość odtwarzania i analizy przebiegu zawodów. Dodatkowo umożliwiamy pobranie śladów GPS poszczególnych zawodników w formacie GPX, które są dostępne z poziomu wizualizacji danej imprezy po jej zakończeniu.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje