Rejestracja
Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 300 wydarzeń sportowych
w 24 krajach na świecie

Za tydzień Pepsi Arena!

Mamy dobre wieści dla wszystkich startujących w Szybkim Mózgu. Zapisy trwają, a na listach już ponad 60 osób zgłoszonych. Prezentujemy komunikat techniczny, a w nim garść szczegółów na temat biegu. Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w MDK przy ul. Łazienkowskiej, gdzie od godziny 18:00 będzie można odbierać pakiety startowe. Warto pamiętać, że nowością podczas tej edycji Szybkiego Mózgu są numery startowe, które będą wydawane podczas weryfikacji zawodników w Biurze Zawodów.

Zapisy na bieg trwają do niedzieli włącznie. Przypominamy, że osoby, które dokonają zgłoszenia w terminie, a nie opłacą udziału w zawodach, nie zostaną uwzględnione na listach startowych. W takim przypadku pozostaje opcja zgłoszenia w dniu biegu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób na każdej trasie (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci).

zgłoszenia
lista zgłoszonych na E1
lista zgłoszonych na wszystkie etapy
komunikat techniczny
regulamin

Dla kogo?

GPS-tracking jest dla każdego! Niezależnie, czy organizujesz Mistrzostwa Świata, czy imprezę lokalną, możesz wykorzystać nasz system, aby podnieść atrakcyjność swoich zawodów.

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje