Rejestracja
Rywalizacja

Rywalizacja

Transmitowana na żywo i dostępna po zakończeniu zmagań sportowych

Innowacyjność

Innowacyjność

Relacja z imprezy dostępna dla
wszystkich dzięki nowym technologiom

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 300 wydarzeń sportowych
w 24 krajach na świecie

Słowacki weekend

Ponad 30-osobowa ekipa z naszego klubu wystartowała w miniony weekend na słowackich zawodach CESOM. Sobotni bieg sprinterski został rozegrany w zabytkowej części Bratysławy, która składała się ze Starego Miasta i wzgórza zamkowego. Teren bardzo ciekawy, jednak w mojej subiektywnej opinii, jego duże możliwości nie zostały w 100% wykorzystane. Utracone na sprincie w sobotę korzyści, w niedzielę wykorzystane zostać nie mogły, ponieważ teren zawodów tego dnia do wymagających nie należał. Mimo to, długie trasy i wiosenna pogoda dały w kość.

Tradycyjnie niektórzy z naszej ekipy wypadło bardzo dobrze. Michał Pierzchała zajął w klasyfikacji generalnej 3. miejsce w kategorii M12, natomiast Bartek Kołcun ukończył zawody na również bardzo dobrym 8. miejscu. W M18 ze sporą przewagą zwyciężył Krzysztof Wołowczyk, a Kamil Anc był 8. Wyśmienicie spisał się Piotrek Parfianowicz zajmując 2. miejsce w silnie obsadzonej kategorii męskiej elity. W kategorii dziecięcej N Jaś Antonowicz zajął 2. miejsce. Nasze najlepsze dziewczyny w K12, Julia Mianowska i Alicja Staszak, uplasowały się odpowednio na 4. i 5. miejscu. Dobre 3. miejsce w kategorii W21BR zajęła powracająca do wielkiej formy Anna Filaber, a w kategorii seniorek wyśmienicie spisała się Monika Gajda zajmując 8. miejsce w klasyfikacji generalnej. Warto dodać, że Monika, dzięki doskonałym występom na Słowacji, zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na World Games, czyli Igrzyska Sportów nieolimpijskich, które odbędą się w sierpniu bieżącego roku w Kolumbii.

wyniki

Dla kogo?

GPS-tracking jest dla każdego! Niezależnie, czy organizujesz Mistrzostwa Świata, czy imprezę lokalną, możesz wykorzystać nasz system, aby podnieść atrakcyjność swoich zawodów.

Dlaczego warto?

Nasza technologia jest szczególnie cenna w przypadku wydarzeń, które trudno jest pokazać widzom ze względu na długą trasę, czy niedostępną lokalizację.

Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © Trackcourse.com
Projekt i wykonanie Kompan.pl
Płatności na naszej stronie obsługuje